ATP-toernooi van Sankt Pölten 2001 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Internationaler Raiffeisen Grand Prix | ||||||
Editie | 2001 | ||||||
Stad, land | Sankt Pölten, Oostenrijk | ||||||
Locatie | Arena im Aufeld | ||||||
Datum | 21 - 27 mei | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | $ 400.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | Gravel, buiten | ||||||
Winnaar enkel | Andrea Gaudenzi | ||||||
Winnaars dubbel | Petr Pála David Rikl | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Sankt Pölten 2001 (officieel het Internationaler Raiffeisen Grand Prix) werd van 21 tot en met 27 mei gespeeld in de Oostenrijkse stad Sankt Pölten. De wedstrijden werden gespeeld in det Arena im Aufeld op gravel.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Dominik Hrbatý | 20 | Eerste ronde | Ivan Ljubičić |
2. | Andrei Pavel | 22 | Kwartfinale | Magnus Gustafsson |
3. | Marcelo Ríos | 26 | Eerste ronde | Andrea Gaudenzi |
4. | Albert Portas | 42 | Eerste ronde | Jiří Vaněk |
5. | Álex Calatrava | 50 | Tweede ronde | Jan Siemerink |
6. | Andrew Ilie | 58 | Eerste ronde | Karim Alami |
7. | Michal Tabara | 63 | Halve finale | Markus Hipfl |
8. | Magnus Gustafsson | 66 | Halve finale | Andrea Gaudenzi |
Toernooischema
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Finale
Finale | ||||
WC | Markus Hipfl | 0 | 5 | |
WC | Andrea Gaudenzi | 6 | 7 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | D Hrbatý | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||||
I Ljubičić | 6 | 6 | I Ljubičić | 6 | 65 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | J Krošlák | 65 | 5 | LL | I Traykov | 2 | 7 | 4 | |||||||||||||||||
LL | I Traykov | 7 | 7 | I Ljubičić | 4 | 7 | 4 | ||||||||||||||||||
Q | G Cañas | 6 | 6 | 7 | M Tabara | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
Q | B Bryan | 3 | 2 | Q | G Cañas | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
D Sánchez | 2 | 3 | 7 | M Tabara | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
7 | M Tabara | 6 | 6 | 7 | M Tabara | 1 | 7 | 2 | |||||||||||||||||
4 | A Portas | 4 | 1 | WC | M Hipfl | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
J Vaněk | 6 | 6 | J Vaněk | 5 | 0 | ||||||||||||||||||||
WC | M Hipfl | 6 | 6 | WC | M Hipfl | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
D Elsner | 3 | 4 | WC | M Hipfl | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
X Malisse | 7 | 6 | X Malisse | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | W Eschauer | 64 | 0 | X Malisse | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
K Alami | 64 | 7 | 7 | K Alami | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
6 | A Ilie | 7 | 65 | 63 |
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
5 | Á Calatrava | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
H-T Lee | 3 | 4 | 5 | Á Calatrava | 5 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
Q | H Armando | 63 | 3 | J Siemerink | 7 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
J Siemerink | 7 | 6 | J Siemerink | 64 | 3 | ||||||||||||||||||||
O Rochus | 6 | 4 | 4 | WC | A Gaudenzi | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
N Massú | 0 | 6 | 6 | N Massú | 65 | 2 | |||||||||||||||||||
WC | A Gaudenzi | 5 | 6 | 6 | WC | A Gaudenzi | 7 | 6 | |||||||||||||||||
3 | M Ríos | 7 | 1 | 4 | WC | A Gaudenzi | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | M Gustafsson | 7 | 6 | 8 | M Gustafsson | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
A Stoliarov | 61 | 3 | 8 | M Gustafsson | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
K Kučera | 6 | 7 | K Kučera | 5 | 63 | ||||||||||||||||||||
G Blanco | 3 | 63 | 8 | M Gustafsson | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
S Sargsian | 4 | 5 | 2 | A Pavel | 67 | 3 | |||||||||||||||||||
C Rochus | 6 | 7 | C Rochus | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||
S Koubek | 3 | 3 | 2 | A Pavel | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | A Pavel | 6 | 6 |
Dubbelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Spelers | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Petr Pála David Rikl |
46 | Winnaars | |
2. | Jaime Oncins Daniel Orsanic |
80 | Runners-up | Petr Pála David Rikl |
3. | Bob Bryan Mike Bryan |
91 | Kwartfinale | Tomás Carbonell Jan Siemerink |
4. | David Adams Grant Stafford |
100 | Eerste ronde | Thomas Shimada Myles Wakefield |
Toernooischema
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Eerste ronde | Kwartfinale | Halve Finale | Finale | ||||||||||||||||||||||
1 | P Pála D Rikl |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
R Koenig J Waite |
2 | 4 | 1 | P Pála D Rikl |
6 | 7 | |||||||||||||||||||
WC | G Blanco M Hipfl |
4 | 62 | WC | S Koubek A Pavel |
1 | 63 | ||||||||||||||||||
WC | S Koubek A Pavel |
6 | 7 | 1 | P Pála D Rikl |
7 | 7 | ||||||||||||||||||
4 | D Adams G Stafford |
610 | 1 | M Barnard J Thomas |
64 | 64 | |||||||||||||||||||
T Shimada M Wakefield |
7 | 6 | T Shimada M Wakefield |
66 | 4 | ||||||||||||||||||||
LL | G Cañas N Massú |
3 | 2 | M Barnard J Thomas |
7 | 6 | |||||||||||||||||||
M Barnard J Thomas |
6 | 6 | 1 | Petr Pála David Rikl |
6 | 5 | 7 | ||||||||||||||||||
Q | C Rochus O Rochus |
1 | 2 | 2 | Jaime Oncins Daniel Orsanic |
3 | 7 | 5 | |||||||||||||||||
T Carbonell J Siemerink |
6 | 6 | T Carbonell J Siemerink |
69 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
M Damm C Suk |
2 | 3 | 3 | B Bryan M Bryan |
7 | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
3 | B Bryan M Bryan |
6 | 6 | T Carbonell J Siemerink |
2 | r | |||||||||||||||||||
C Haggard A Kratzmann |
7 | 4 | 2 | 2 | J Oncins D Orsanic |
4 | |||||||||||||||||||
L Friedl D Hrbatý |
65 | 6 | 6 | L Friedl D Hrbatý |
3 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
N Godwin J Weir-Smith |
3 | 4 | 2 | J Oncins D Orsanic |
6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | J Oncins D Orsanic |
6 | 6 |
Externe links
- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive