ATP-toernooi van Moskou 1999 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Kremlin Cup | ||||||
Editie | 1999 (10e editie) | ||||||
Stad, land | Moskou, Rusland | ||||||
Datum | 8–14 november | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | US$ 975.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel / 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | tapijt, binnen | ||||||
Tegelijk met | WTA-toernooi van Moskou | ||||||
Winnaar enkel | Jevgeni Kafelnikov | ||||||
Winnaars dubbel | Justin Gimelstob Daniel Vacek | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Moskou 1999 (met de officiële naam Kremlin Cup) vond plaats van 8 tot en met 14 november 1999. Er werd gespeeld op indoor tapijtbanen in het Olympic Stadium in de hoofdstad van Rusland, Moskou.
Zie Tennistoernooi van Moskou 1999 voor het overkoepelend artikel over dit toernooi.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Jevgeni Kafelnikov | 2 | winnaar | |
2. | Vincent Spadea | 20 | eerste ronde | Jeff Tarango |
3. | Sébastien Grosjean | 27 | eerste ronde | Goran Ivanišević |
4. | Younes El Aynaoui | 29 | eerste ronde | Nicolas Escudé |
5. | Andrej Medvedev | 33 | kwartfinale | Nicolas Escudé |
6. | Marat Safin | 34 | eerste ronde | Fabrice Santoro |
7. | Marc Rosset | 36 | kwartfinale | Jeff Tarango |
8. | Jiří Novák | 37 | eerste ronde | Cyril Saulnier |
Toernooischema
Finale
finale | ||||
1 | Jevgeni Kafelnikov | 7 | 6 | |
Byron Black | 62 | 4 |
Bovenste helft
eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | J Kafelnikov | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
A Clément | 3 | 2 | 1 | J Kafelnikov | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
D Prinosil | 6 | 6 | D Prinosil | 4 | 5 | ||||||||||||||||||||
A Ilie | 3 | 2 | 1 | J Kafelnikov | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
D Vacek | 6 | 6 | D Vacek | 63 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | M Joezjny | 1 | 4 | D Vacek | 69 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Q | C Saulnier | 2 | 7 | 6 | Q | C Saulnier | 7 | 3 | 5 | ||||||||||||||||
8 | J Novák | 6 | 63 | 4 | 1 | J Kafelnikov | 64 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Y El Aynaoui | 63 | 65 | N Escudé | 7 | 62 | 3 | ||||||||||||||||||
N Escudé | 7 | 7 | N Escudé | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
J Krošlák | 5 | 7 | 7 | J Krošlák | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
J Siemerink | 7 | 63 | 63 | N Escudé | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
G Cañas | 3 | 7 | 66 | 5 | A Medvedev | 6 | 3 | 2 | |||||||||||||||||
Q | A Stoliarov | 6 | 5 | 7 | Q | A Stoliarov | 6 | 4 | 1 | ||||||||||||||||
Q | M Mirni | 2 | 4 | 5 | A Medvedev | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
5 | A Medvedev | 6 | 6 |
Onderste helft
eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | ||||||||||||||||||||||
6 | M Safin | 63 | 5 | ||||||||||||||||||||||
F Santoro | 7 | 7 | F Santoro | 5 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
J Gimelstob | 6 | 6 | J Gimelstob | 7 | 1 | 66 | |||||||||||||||||||
WC | A Tsjerkasov | 3 | 3 | F Santoro | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
H Arazi | 1 | 5 | B Black | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
B Black | 6 | 7 | B Black | 7 | 3 | ||||||||||||||||||||
G Ivanišević | 6 | 7 | G Ivanišević | 64 | 1 | r | |||||||||||||||||||
3 | S Grosjean | 4 | 5 | B Black | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
7 | M Rosset | 3 | 6 | 6 | J Tarango | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
O Ogorodov | 6 | 1 | 3 | 7 | M Rosset | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | A Derepasko | 4 | 1 | S Sargsian | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
S Sargsian | 6 | 6 | 7 | M Rosset | 7 | 64 | 4 | ||||||||||||||||||
A Pavel | 6 | 6 | J Tarango | 5 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | I Koenitsyn | 2 | 2 | A Pavel | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
J Tarango | 7 | 6 | J Tarango | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | V Spadea | 65 | 2 |
Dubbelspel
Geplaatste teams
Nr. | Team | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | David Adams John-Laffnie de Jager |
29 | kwartfinale | Jiří Novák David Rikl |
2. | Andrej Olchovski David Prinosil |
42 | kwartfinale | Martin Damm Maks Mirni |
3. | Olivier Delaître Fabrice Santoro |
51 | eerste ronde | Andrei Pavel Marc Rosset |
4. | Justin Gimelstob Daniel Vacek |
53 | winnaars |
Toernooischema
eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||||||||||||||||
1 | D Adams J-L de Jager |
7 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
A Kitinov N Zimonjić |
6 | 6 | 4 | 1 | D Adams J-L de Jager |
63 | 69 | ||||||||||||||||||
M Commandeur A Shvec |
3 | 2 | J Novák D Rikl |
7 | 7 | ||||||||||||||||||||
J Novák D Rikl |
6 | 6 | J Novák D Rikl |
3 | 4 | ||||||||||||||||||||
4 | J Gimelstob D Vacek |
6 | 7 | 4 | J Gimelstob D Vacek |
6 | 6 | ||||||||||||||||||
T Carbonell J Sánchez |
5 | 611 | 4 | J Gimelstob D Vacek |
6 | 6 | |||||||||||||||||||
P Pála P Vízner |
5 | P Pála P Vízner |
2 | 4 | |||||||||||||||||||||
M Knowles D Nestor |
5 | r | 4 | J Gimelstob D Vacek |
6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | A Medvedev M Safin |
6 | 3 | 6 | WC | A Medvedev M Safin |
2 | 1 | |||||||||||||||||
WC | A Tsjerkasov M Joezjny |
2 | 6 | 1 | WC | A Medvedev M Safin |
7 | 66 | 6 | ||||||||||||||||
Q | A Pavel M Rosset |
6 | 6 | Q | A Pavel M Rosset |
63 | 7 | 2 | |||||||||||||||||
3 | O Delaître F Santoro |
4 | 1 | WC | A Medvedev M Safin |
3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
M Barnard J Waite |
63 | 2 | M Damm M Mirni |
6 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
M Damm M Mirni |
7 | 6 | M Damm M Mirni |
611 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
J Kafelnikov J Tarango |
67 | 6 | 4 | 2 | A Olchovski D Prinosil |
7 | 3 | 4 | |||||||||||||||||
2 | A Olchovski D Prinosil |
7 | 3 | 6 |